Dla wystawców

– promocję nowych produktów, rozwiązań i zaawansowanych technologii
– skuteczne połączenie grupy: producent – dostawca – klient
– spotkanie i nawiązanie licznych kontaktów biznesowych z producentami i dystrybutorami sprzętu HoReCa i firm spożywczych, a także z liderami branży: inwestorami, dyrektorami generalnymi, dyrektorami ds. zakupów, menedżerami, właścicielami hoteli i restauracji
– wymianę oraz zebranie informacji o rynku HoReCa, nawiązywanie relacji handlowych, poszerzania rynków zbytu.

W tym roku firma Weindich jako Partner strategiczny FOOD SHOW  i organizator wydarzenia GASTROSILESIA, zaprasza Państwa do udziału w charakterze WYSTAWCY, a tym samym do współtworzenia strefy sprzętowo-technologicznej, w ramach której prezentowane będą rozwiązania oraz urządzenia dla sektora HoReCa i gastronomii przemysłowej.

Do wystawienia się zapraszamy firmy związane z branżą HoReCa zajmujące się wyposażaniem obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, recepcji, sal restauracyjnych i konferencyjno-szkoleniowych, a także mające w swojej ofercie meble, zastawy stołowe, tekstylia, oprogramowanie itp.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu w charakterze wystawcy w strefie GASTROSILESIA. Promocja cenowa do końca roku nawet do 14% taniej.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z biurem nr tel. +48 606 298 163 lub drogą mailową: targi@gastrosilesia.pl.

Zostań wystawcą

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu w charakterze wystawcy w strefie GASTROSILESIA.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY